Zabudowy Kuchenne

Zabudowy kuchenne wykonywane przez naszą firmę można podzielić na kilka kategorii ze względu na materiał zastosowany na frontach. Meble z frontami PCV, z frontami lakierowanymi lub pokrytymi warstwą akrylu, z frontami aluminiowymi połączonymi ze szkłem, z frontami fornirowanymi naturalnymi okleinami i fronty z drewna naturalnego. Do wyżej wymienionych materiałów proponujemy bogaty wybór blatów: laminowanych, z konglomeratów lub kamienia naturalnego. Ważnym elementem jest również wyposażenie szafek i użytych akcesorii, od zawiasów mechanicznych po złożone systemy elektryczne takie jak, szuflady tandembox, aventosy, carga i inne... Stosujemy wyłącznie komponenty sprawdzonych i liczących się na rynku firm udzielających długich gwarancji na swoje produkty.

 

W czasie licznych inwestycji budowlanych i nowoczesnych projektów architektonicznych, wzrasta zainteresowanie wykorzystaniem szkła jako elementu aranżacji wnętrz biurowych, mieszkalnych oraz obiektów publicznych.

 

Nowe, elektryczne wspomaganie otwierania

Krótkie naciśnięcie frontu bez uchwytu lub lekkie pociągnięcie za uchwyt wystarczą i szuflady standardowe jak również szuflady z wysokim frontem zostaną otwarte automatycznie dzięki elektrycznemu wspomaganiu. Stwarza to większą swobodę obsługi i ruchu oraz wysoki komfort otwierania w każdym pomieszczeniu mieszkalnym.

Warto wiedzieć

 

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

 

Do produkcji naszych mebli stosujemy najwyższej jakości materiały.

 

Korzystamy z produktów znanych marek takich jak: BLUM, HETTICH, INDECO i innych.