Szafy Indeco

Od projektu do efektu!

Twoja szafa z drzwiami suwanymi Indeco stanie się naprawdę Waszym ulubionym miejscem w domu. Zabudowa wnętrza szafy może być zaprojektowana w całości przez Państwa. Ilość półek, stelaży na buty, pantografów, szuflad, czy koszy, w całości zależy od indywidualnych upodobań i potrzeb. Nasze szafy to meble estetyczne, funkcjonalne i wyjątkowo solidne. Możecie Państwo zamówić biblioteczkę albo zabudować większą przestrzeń tworząc garderobę. Szafy z drzwiami suwanymi Indeco to optymalne rozwiązanie dla Państwa mieszkania.


 


Szafy z drzwiami suwanymi Indeco pomagają stworzyć w naszym mieszkaniu atmosferę na jakiej nam najbardziej zależy. Drzwi suwane Indeco znajdują swoje zastosowanie w przedpokojach, sypialniach, pokojach dziennych, kuchniach i łazienkach. Lustra optycznie powiększają przestrzeń, kolorystyka płyt ociepli wizualnie przestrzeń lub wedle życzenia, wprowadzi odrobinę chłodu. Wyposażenie wnętrza zaspokoi gusty każdego z Państwa: drążki, wieszaki, półki, szuflady, kosze, pantografy, itp…


 


Poprzez wieloletnią wspólpracę z firmą Indeco, wykonujemy nasze szafy na wysokim poziomie, spełniając wszystkie wymagane standardy.

Warto wiedzieć

 

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, aby spełnić oczekiwania naszych klientów.

 

Do produkcji naszych mebli stosujemy najwyższej jakości materiały.

 

Korzystamy z produktów znanych marek takich jak: BLUM, HETTICH, INDECO i innych.